Ing. Pavel Malina, nar. 23.4. 1974, vystudoval na vysoké škole v Pardubicích, obor dopravní management a marketing. 

Ve finančnictví se pohybuje od roku 1996.

Získával mnohaleté zkušenosti a ocenění jako pojišťovací poradce pro společnost Amcico AIG Life, kde působil od roku 1996. Zde patřil mezi přední pojišťovací poradce a  byl členem Leaders Club a TOP CLUB. Po dlouhém a úspěšném působení se přesto rozhodl ke změně, protože být "jednobarevný" není úplně ideální a vždy pro klienta vhodné. V roce 2006 začal spolupracovat se skupinou Fincentrum a.s., kde vybudoval úspěšnou skupinu makléřů, kteří prodávali pojistné produkty a hypoteční úvěry, ale portfolio stále nebylo komplexní. Proto se rozhodl založit si svou makléřskou společnost a dělat vše dle potřeb klientů a svého obchodního týmu, který má více jak 50 aktivních spolupracovníků a dvě pobočky... 

Top Financial group s.r.o. je jedním z předních zástupců prodejní sítě Společnosti Snapcore, a.s. a Stuna holding.

Dále jsme napřímo ve spolupráci se společností Porovnej24, kde si můžete vyzkoušet sami jednoduše a online srovnání Vašich stávajících produktů. Vyzkoušejte ZDE.
Michaela Klugová, je asistentkou pro skupinu TFG Group s.r.o. jako celek. V administrativě se pohybuje od roku 2008. Pro firmu pracuje od úplného založení a podílí se hladkém chodu firem. Dříve pracovala v bankovním sektoru a svoje zkušenosti může uplatnit i ve své práci. Má na starosti administrativu, plánování a kontrolu dodržování postupů. Její další náplň práce je organizace meetingů a team buildingů

V neposlední řadě má na starosti plánování diáře vedení. Milan Pomezný se narodil v Hradci Králové v roce 1980. Ve finančním a investičním sektoru působí více jak 10 let. Za tuto dobu absolvoval více jak 3.000 obchodních jednání. Vždy se snaží hledat pro své klienty tu nejlepší finanční nebo investiční službu pro tu danou dobu. Neustále pracuje na prohlubování svých profesních znalostí a dovedností. Je ženatý a má 2 děti.

Jeho mottem je "Společně k jistotám a finanční nezávislostiMario Škaloud si v oblasti obchodu s realitami, investicemi a pojištěním buduje své jméno od roku 2008

Zažil asi vše, co lze a vždy se postavil výzvě čelem.

V době nejsilnější éry měl na starosti 35 obchodníku ve 4 kancelářích. To ho také naučilo, že se člověk musí spoléhat hlavně sám na sebe.

Má rád vše po svou kontrolou a je schopen zobchodovat vše, co Vás jen napadne.Ve financích se Petr Grus úspěšně pohybuje již od roku 2008. Splnil certifikace nařízení ČNB. Pracuje v oblasti financí ve společnosti Top Financial group s.r.o., se zaměření na hypoteční úvěry a privátní investice. Při zhodnocování volného kapitálu, tvoří pro své klienty stabilní diverzifikované portfolio s jasnými podmínkami. Je obchodník, který vám pomáhá s financováním vašich nemovitostí, bojuje za co nejlepší podmínky právě pro vás a vždy stojí při vašem boku, aby vše proběhlo bezpečně. Každá možnost financování je pro něj výzvou a vždy se snaží s každým obchodním případem pracovat tak, aby klientovi přinesl co největší užitek. Pokud zrovna i vy hledáte svého makléře, který přistupuje k zakázce profesionálně a přesto lidsky, bude poctěn, když se obrátíte právě na něj.

Ing. Jan Křížek, absolvent České zemědělské univerzity v Praze na Provozně ekonomické fakultě. Po studiu na Vysoké škole sbíral zkušenosti v mezinárodní společnosti ve finančním oddělení. Již při magisterském studiu budoval klientelu na poli zprostředkování finančních produktů a po cca 5ti leté praxi se rozhodl vzít osud do svých rukou a začít naplno podnikat. Od této doby se plně věnuje finančnímu trhu a jejím produktům. Později založil společnost 3K Finance spol s r.o. spolupracující s holdingem TFG Group.

Na finančních trzích se pohybuje více než 15 let. Samozřejmostí jsou veškeré licence a certifikace od ČNB. Mojí blízkou kolegyní je Soňa Šulcová, která je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Zde se podívejte na její web.

Chcete se zabezpečit proti výpadku příjmů? Chcete si založit rodinu, pořídit dům? Chcete si užívat klidné stáří bez finančních starostí? K tomu všemu slouží finanční plánování.

Zprostředkuje vám nadstandardní zhodnocení vašich úspor - od drobných měsíčních úložek až po mnohamilionové vklady. Naši obchodní partneři dlouhodobě spolupracují s renomovanými odborníky v oblasti finančnictví (např. s panem Ing. Pavlem Makovcem) tak, aby vaše peníze byly v bezpečí s maximální mírou zhodnocení. Nemusíte být bohatí, aby vám vaše peníze vydělávaly. Ale můžete být bohatí, aby vám vydělávali hodně.

Na portále Porovnej24 si sami zkontrolujete nejen svoje pojistky a povinné ručení, ale zdarma si ověříte, zda-li zbytečně nepřeplácíte plyn a elektřinu nebo si sjednáte nejvýhodnější cestovní pojištění.

Zprostředkuje vám hypotéku šitou na míru, výstavbu nemovitosti, prodej, pronájem, koupi nemovitosti a všechny úkony s tím spojené.

Společnost Rýbrcoul s.r.o. kontaktujte ZDE.

© 2020 Top Financial group s.r.o.
IČ: 04921801, zapsaná v OR v Hradci Králové, spisová značka C 36858
sídlo: Za Kopečkem 516, 530 03 Pardubice - Pardubičky

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!