Ing. Pavel Malina, nar. 23.4. 1974, vystudoval na vysoké škole v Pardubicích, obor dopravní management a marketing. 

Ve finančnictví se pohybuje od roku 1996.

Získával mnohaleté zkušenosti a ocenění jako pojišťovací poradce pro společnost Amcico AIG Life, kde působil od roku 1996. Zde patřil mezi přední pojišťovací poradce a  byl členem Leaders Club a TOP CLUB. Po dlouhém a úspěšném působení se přesto rozhodl ke změně, protože být "jednobarevný" není úplně ideální a vždy pro klienta vhodné. V roce 2006 začal spolupracovat se skupinou Fincentrum a.s., kde vybudoval úspěšnou skupinu makléřů, kteří prodávali pojistné produkty a hypoteční úvěry, ale portfolio stále nebylo komplexní. Proto se rozhodl založit si svou makléřskou společnost a dělat vše dle potřeb klientů a svého obchodního týmu, který má více jak 50 aktivních spolupracovníků a dvě pobočky... 

Top Financial group s.r.o. je jedním z předních zástupců prodejní sítě Společnosti Snapcore, a.s. a Stuna holding.

Dále jsme napřímo ve spolupráci se společností Porovnej24, kde si můžete vyzkoušet sami jednoduše a online srovnání Vašich stávajících produktů. Vyzkoušejte ZDE.
Michaela Klugová, je asistentkou pro skupinu TFG Group s.r.o. jako celek. V administrativě se pohybuje od roku 2008. Pro firmu pracuje od úplného založení a podílí se hladkém chodu firem. Dříve pracovala v bankovním sektoru a svoje zkušenosti může uplatnit i ve své práci. Má na starosti administrativu, plánování a kontrolu dodržování postupů. Její další náplň práce je organizace meetingů a team buildingů

V neposlední řadě má na starosti plánování diáře vedení. 
Ve financích se Petr Grus úspěšně pohybuje již od roku 2008. Splnil certifikace nařízení ČNB. Pracuje v oblasti financí ve společnosti Top Financial group s.r.o., se zaměření na hypoteční úvěry a privátní investice. Při zhodnocování volného kapitálu, tvoří pro své klienty stabilní diverzifikované portfolio s jasnými podmínkami. Je obchodník, který vám pomáhá s financováním vašich nemovitostí, bojuje za co nejlepší podmínky právě pro vás a vždy stojí při vašem boku, aby vše proběhlo bezpečně. Každá možnost financování je pro něj výzvou a vždy se snaží s každým obchodním případem pracovat tak, aby klientovi přinesl co největší užitek. Pokud zrovna i vy hledáte svého makléře, který přistupuje k zakázce profesionálně a přesto lidsky, bude poctěn, když se obrátíte právě na něj.

Ing. Jan Křížek, absolvent České zemědělské univerzity v Praze na Provozně ekonomické fakultě. Po studiu na Vysoké škole sbíral zkušenosti v mezinárodní společnosti ve finančním oddělení. Již při magisterském studiu budoval klientelu na poli zprostředkování finančních produktů a po cca 5ti leté praxi se rozhodl vzít osud do svých rukou a začít naplno podnikat. Od této doby se plně věnuje finančnímu trhu a jejím produktům. Později založil společnost 3K Finance spol s r.o. spolupracující s holdingem TFG Group.

© 2020 Top Financial group s.r.o.
IČ: 04921801, zapsaná v OR v Hradci Králové, spisová značka C 36858
sídlo: Za Kopečkem 516, 530 03 Pardubice - Pardubičky

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!